Najważniejsze usługi

Pranie dywanów

Pranie z podnoszeniem runa. Dywany każdego typu i rodzaju.

Czyszczenie wózków, fotelików

Odświeżanie fotelików samochodowych, materacy, łóżeczek.

Czyszczenie mebli tapicerowanych

Czyszczenie krzeseł, foteli, kanap, narożników, puf.

Dezynfekcja dywaników dziecięcych

Czyszczenie i usuwanie roztoczy, bakterii, drobnoustrojów.

Proces prania dywanów suchą gorącą parą pod wysokim ciśnieniem odświeża całkowicie i dogłębnie włókna dywanowe, bez względu na grubość runa. Para pod wysokim ciśnieniem usuwa bród i roztocza znajdujące się nawet u podstawy włosia dywanu. Gorąca para jest w stanie wyczyścić dywan z najgorszych plam po sosie, winie itp. Dodatkową korzyścią czyszczenia parowego jest fakt, że już w kilkanaście minut po czyszczeniu dywan jest prawie suchy i gotowy do dalszego użytkowania.


W naszej ofercie także czyszczenie mebli tapicerowanych takich jak kanapy, fotele, pufy, krzesła tapicerowane, sofy itp. Podczas procesu czyszczenia, usuwane są wszystkie widoczne zabrudzenia (brud, kurz, plamy, zacieki itp), ale również i te których nie widać gołym okiem (roztocza, bakterie itp). Dzięki takim zabiegom, meble wyglądają jak nowe a dodatkowo są zdezynfekowane i odkażone.
Polecamy taką metodę czyszczenia mebli zwłaszcza tam, gdzie przebywają dzieci, ponieważ w procesie takiego czyszczenia zabijane są wszystkie roztocza i drobnoustroje, których dziecko już nie będzie musiało wdychać. Odkażamy także łóżka i łóżeczka dziecięce oraz materace.


Jeśli jest taka potrzeba, świadczymy usługi w domu klienta.