Najważniejsze usługi

Ręczna myjnia parowa

Mycie ręczne suchą parą daje gwarancję najwyższej jakości.

Pranie tapicerki

Czyścimy tapicerki welurowe, skórzane i inne.

Obsługa autobusów i ciężarówek

Pranie i czyszczenie kabin i przedziałów pasażerskich.

Czyszczenie wnętrza

Czyszczenie deski rozdzielczej, drzwi, podłogi, podsufitki, szyb.

Przygotowanie auta do sprzedaży

Kompleksowe mycie, pranie i czyszczenie oraz polerowanie.

Szczegóły i detale

Naczernianie opon, konserwacja uszczelek i plastików. 

Oferujemy mycie i czyszczenie samochodów w bardzo szerokim wachlarzu.


  Mycie samochodu suchą parą to gwarancja dobrze umytego i wysuszonego auta. Na uwagę zasługuje właśnie fakt, że po myciu w naszej myjni, samochód wyjeżdża całkowicie suchy, co jest bardzo istotne zwłaszcza w okresie zimowym. Dodatkowo po umyciu samochód jest nabłyszczany specjalnym preparatem. Mycie samochodu trwa w zależności od zabrudzenia około dwudziestu do trzydziestu minut. Po umyciu samochodu, wokół niego oraz pod nim nie powstaje żadna kałuża wody. Dodatkowo, w przeciwieństwie do myjni automatycznych oraz bezwodnych, w których stosowane są specjalne ściereczki czy chemikalia, mycie parowe nie powoduje zarysowań lakieru. Mycie parą jest dokładniejsze, gdyż para dociera tam, gdzie nie sposób dotrzeć jest wodą.


Oprócz mycia auta z zewnątrz oferujemy również Państwu kompleksowe usługi czyszczenia wnętrza pojazdu, takie jak odkurzanie, pranie tapicerki, czyszczenie tapicerki skórzanej i wiele innych. Do pielęgnacji pojazdów używamy środków tylko renomowanych producentów i nie korzystamy ze szkodliwych środków chemicznych.


Podejmujemy się także prania i czyszczenia wnętrz autobusów, busów oraz kabin ciągników siodłowch. Kompleksowo czyścimy i pierzemy wnętrza nawet takich pojazdów.